Výkupy

Co to vlastně je výkup nemovitosti? A jak se u něj postupuje?

Jde o službu, kdy okamžité vykoupíme váš dům, byt nebo pozemek a hotové peníze bez zbytečného čekání. Peníze od nás dostanete během několika desítek hodin. Navíc vám dokážeme pomoci vyřešit spoustu složitých finančních situací. Dokážeme vás zbavit exekuce nebo zástavního práva. Případně vás zbavíme nutnosti splácet hypotéku.

Postup je zcela jednoduchý. Vy nás kontaktujete a my si s vámi domluvíme schůzku. Následně podle popisu situace analyzujeme, co se dá dělat. Poté stanovíme odhad ceny vaší nemovitosti a předložíme vám smlouvu, kterou sestaví náš právník. Pokud s ní budete souhlasit, zbývá už jen vyplatit peníze. A pak samozřejmě veškeré náležitosti ohledně nemovitosti vyřešíme za vás. Vy už budete zcela bez starostí.

Jaký je rozdíl mezi vámi a klasickou realitní kanceláří?

Realitní kanceláře vaši nemovitost nekupují, ale od první chvíle hledají vhodného kupce. Což však může trvat velmi dlouho. My na rozdíl od realitky dokážeme vaši nemovitost okamžitě vykoupit a do 48 hodin vám vyplatit peníze. Nemáme také problém s jakýmkoliv právním zatížením nemovitosti.

Kdy je výkup nemovitosti vhodným řešením?

Okamžitý výkup nemovitosti je vhodný pro ty, kteří potřebují sehnat opravdu rychle finanční prostředky, aby splatili své závazky. Výkup nemovitosti je však vhodným řešením opravdu pro všechny, kdo potřebují rychle hotovost. Například ve chvíli, kdy chcete koupit novou nemovitost a potřebujete ji uhradit co nejrychleji. Důležité samozřejmě je, aby vás prodej nemovitosti nijak neohrozil a vy jste vždy měli kde bydlet. I s tím vám můžeme pomoci, pokud bude potřeba.

Jaké nemovitosti vykupujete? A v jaké lokalitě?

Zabýváme se výkupem všech druhů domů, bytů i pozemků. Koupíme od vás však třeba i garáže nebo haly. Na jejich fyzickém stavu nezáleží, mohou být klidně před demolicí. Nemovitosti vykupujeme ve všech krajích České republiky.

Kdy je výkup nemovitostí vhodný?

Finance z výkupu nemovitosti naši klienti nejčastěji používají na zaplacení jiných závazků, aby nedošlo k exekuci na majetek a k prodeji nemovitosti v nedobrovolné veřejné dražbě. Z mnoha hledisek je nejrozumnějším řešením nemovitost prodat za nižší cenu a uhradit dluhy. Nesplácením dluhů brzy ztratíte právo rozhodovat o Vašem majetku a častokrát Vám ve finále nezbyde ani majetek a dluhy budete mít stále. Mnoho našich klientů dále využívá výkupu nemovitosti v případě potřeby financí okamžitě, například při potřebě nákupu jiné nemovitosti. Okamžitý výkup je rychlejší a jednodušší než prodej přes realitní kancelář, kde prodej trvá v průměru 3-6 měsíců. U nás vše trvá 1-2 dny.

Za jakou dobu dostanu peníze, pokud u vás budu prodávat nemovitost?

Peníze vám dokážeme vyplatit už do 48 hodin, pokud je potřebujete opravdu velmi rychle. Pochopitelně vždy záleží na složitosti konkrétní situace a také na trvání administrativních záležitostí. Výjimečně se tak může vyplácení o pár hodin prodloužit. Pokud potřebujete peníze, co nejrychleji, vykoupíme vaši nemovitost až za 85 % z tržní ceny. Samozřejmě se můžeme dohodnout také na vyplacení zálohy předem a pak zajistit běžný prodej nemovitosti za vyšší částku.

Kolik zaplatím za vaše služby?

Veškeré komunikace, konzultace i analýzy jsou u nás zcela zdarma. Stejně tak za vás bezplatně zařídíme veškeré právní a úřední náležitosti. Samozřejmě, že do podpisu kupní smlouvy je vše zcela nezávazné a nebudeme vás do ničeho tlačit.

Přišlo mi oznámení o zahájení exekuční dražby, přitom dlužím jen několik desítek tisíc korun. Lze to nějak ukončit?

Ano, tato situace má východisko. Můžete se proti zahájení exekuční dražby odvolat. Není to však řešení vašeho problému. Tímto řešením problém jen oddálíte. V případě, že jde o nízkou dlužnou částku a vy přesto nemáte finance na její úhradu, kontaktujte nás. Dluh vyplatíme a zastavíme nárůst nákladů. Nemovitost pak zpeněžíme za tržní cenu, případně vám samozřejmě poskytneme dostatek času na získání peněz a splácení dluhu.

Mám exekuci na dům. Mohu ho prodat a rychle dluhy zaplatit?

Bohužel to není jednoduché. Vy totiž již nemůžete s nemovitostí nakládat. Je tu však řešení. Dohodněte se s námi a my za vás dluh vyplatíme, poté nemovitost zabavenou exekuce prodáme za maximální tržní cenu nebo ji od vás sami odkoupíme.

Vykupujeme nejen nemovitosti s exekucí, ale i s jiným právním zatížením jako je insolvence, zástavní právo, hypotéka nebo třeba věcné břemeno. Vykoupíme i nemovitosti, kterých vlastníte jen část.

Přišel mi dopis o zahájení exekuce, já ale nikde nedlužím. Co s tím?

Na nic nečekejte a kontaktujte exekutora. Zeptejte se, kdo je věřitelem. Ten by vám pak měl poskytnout veškeré potřebné informace. Ty byste měli získat také na příslušném okresním soudu v místě bydliště.

Náš bytový dům bude privatizovaný. My však nemáme peníze ani možnost půjčky.

To není problém, byt odkoupíme za vás a vy v něm můžete i nadále bydlet. Pokud v budoucnu získáte finanční prostředky, můžete od nás byt odkoupit.

Máme hypotéku a nezvládáme ji splácet, co máme dělat?

Zavolejte nám a my váš problém jednoduše vyřešíme. Vaši nemovitost odkoupíme za férovou cenu a zbavíme vás dluhového břemene. Vy už nebudete platit žádné další splátky a začnete si naplno užívat života bez dluhů.

Nemám děti a žiji sám, kdo po mně bude dědit?

Jestliže nemáte žádné děti ani jiné žijící příbuzné, připadne váš majetek po vaší smrti státu. Proč byste však měli nechávat své peníze státu? Obraťte se na nás, my vaši nemovitost odkoupíme.

Bydlíme v domě, kde nám patří jen malá část. Jak mám vyplatit spolumajitele?

Tato situace běžně nastává v případě dědictví. Zbytek nemovitosti v takovém případě vlastní příbuzní. Jestliže nemáte finance na jejich vyplacení, obraťte se na nás. My vaši nemovitost odkoupíme a vyplatíme vaše spolumajitele.

Rozvádíme se a potřebujeme vyřešit situaci se společným bydlením. Ani jeden nemáme peníze na vyplacení druhého. Co máme dělat?

Jestliže potřebujete vyřešit situaci po rozvodu a nevíte si rady, obraťte se na nás. Vaši stávající společnou nemovitost odkoupíme a v případě zájmu zařídíme pro vás oba nové bydlení, které bude vyhovovat vašim potřebám.

Chci pomoct s prodejem nemovitosti