Rychlý prodej nemovitosti je v mnoha případech jediným řešením, jak se dostat z finanční pasti a uhradit závazky. Pokud však po prověření Vaší situace zjistíme, že v současném stavu pro Vás není výkup nemovitosti nezbytný, doporučíme vhodnější řešení. Do výkupu nemovitosti nikdy naše klienty netlačíme, vše je věc konzultace a naši klienti mají prostor si vše promyslet. Do podpisu kupní smlouvy lze z procesu výkupu zdarma a nezávazně odstoupit.

Ročně vykoupíme stovky nemovitostí a víme jaké řešení zvolit s ohledem na konkrétní situaci.

Hvězda

Petr, České Budějovice

Jsem podnikatel a dostal jsem se do finančních potíží. Situace už začala být opravdu neúnosná a ohrožovala nejen podnikání, ale také moji rodinu. Málem jsme přišli o střechu nad hlavou. Naštěstí jsem se obrátil na specialisty a vyřešil tak situaci ke vší spokojenosti.

Hvězda

Josef, Brno

S jednáním jsem naprosto spokojený. Domluva byla opravdu rychlá a bez jediného problému. Potřeboval jsem co nejrychleji prodat chatu a získat finanční hotovost. To se podařilo do tří dnů. Děkuji.

Hvězda

Roman, Praha

Potřeboval jsem splatit dluhy a nebyla jiná možnost, než prodat svůj byt. Čekat na realitku nebylo řešení, peníze jsem potřeboval do týdne. Naštěstí jsem narazil na tuto investiční společnost, se kterou byla skvělá domluva. Rychlá. Jednoduchá a férová.

Hvězda

Lenka, Olomouc

S manželem jsme konečně našli dům snů. Jenže zájemců o jeho koupi bylo hned několik a samozřejmě měl přednost ten, kdo dřív zaplatí. Nemohli jsme čekat na hypotéku nebo na chvíli, až prodáme svůj současný byt. Peníze jsme potřebovali co nejdříve, abychom o svůj vysněný nový domov nepřišli. Díky výkupu nemovitostí se vše podařilo k naší spokojenosti.

Hvězda

Michal a Hana, Karlovy Vary

Chceme moc poděkovat za pomoc při prodeji našeho rodinného domu. Nebylo to pro nás vůbec příjemné a jednoduché. To je důvod, proč jsme vám vděční, že se všechno vyřešilo opravdu velmi rychle. Situace ohledně domu z nás vysávala veškerou energii a chuť do života. Vaše firma nám však svym profesionálním přístupem opravdu pomohla.

Hvězda

Miroslav, Chrudim

Obrátili jsme se nejprve na klasickou realitní kancelář, aby prodala dům po naší babičce. Bohužel se však vzhledem k situaci na trhu nedařilo dlouho sehnat vážné zájemce a dům prodat. Nespěchali jsme, ale po roce se situace změnila a my potřebovali velmi rychle větší finanční hotovost. Smlouva s realitní kanceláří skončila a my další nepodepsali. Vsadili jsme na výkup nemovitostí a dobře jsme udělali. Cena byla férová a prodej opravdu rychlý.

Hvězda

Olga s rodinou, Tábor

Zdědili jsem dům a nevěděli, jak s ním naložit. Spoluvlastníci tlačili na prodej z důvodu potřeby finančních prostředků. Domluvili jsme se tedy na odkupu. Jelikož mi na peníze nespěchali, nechali jsme si vyplatit část peněz a počkali si, až se dům prodá za vyšší cenu. Poté jsme dostali zbytek financí. Všichni byli spokojení.

Hvězda

Svatopluk, Ostrava

Naše firma se dostala do potíží vzhledem k ceně energií a já potřeboval finance, abychom se dostali z nouze. Naštěstí jsem vlastnil pozemky, které jsem mohl postrádat. Důležité však bylo prodat je opravdu rychle. Nebyl čas čekat, zda najdu kupce na vlastní pěst nebo se pozemek v krátké době podaří prodat realitní kanceláři. Nakonec jsme se dohodli na výkupu pozemku. Cena, kterou jsem za pozemek dostal byla opravdu rozumná. Navíc jsem ocenil, že jsem nemusel řešit žádné papírování okolo.

Hvězda

Radka, Pardubice

V nelehké životní situaci, kdy jsem zůstala s dětmi bez partnera jsem si vzala půjčku, abych děti uživila. Bohužel jsem však po čase nezvládala peníze splácet. Jediné, co jsem měla byl podíl na vlastnictví bytu. Prodat však jen podíl v bytě nebylo vůbec jednoduché. Vlastně se mi to zdálo zcela nemožné, stejně jako dostat se z dluhové pasti. Nakonec mi pomohl právě výkup nemovitostí. Nikdy bych nevěřila, že něco takového funguje tak skvěle a ke spokojenosti zákazníka. Podíl ode mě firma odkoupila a hotovost mi vyplatila během několika dnů. Já jsem mohla uhradit veškeré své dluhy a začít od nuly. Jsem vám opravdu vděčná.

Hvězda

Eliška, Liberec

Do dluhů jsme se dostali v době Covidu, kdy jsem se musela starat o dítě a manžel nezvádl se sníženým platu utáhnout celou domácnost. Naštěstí jsme měli louku, kterou jsme nepoužívali a ani to neměli v plánu. Díky jejímu výkupu jsme se zase mohli v klidu nadechnout. Mockrát vám děkuji za přístup.

Hvězda

Tereza, Slané

Profesionální přístup. Empatie. A neuvěřitelná trpělivost. Moc děkuji za pomoc v opravdu náročné životní situaci. Doporučuji!

Pokud byli s námí spokojení, budeme rádi za Vaše hodnocení